MediPsyche Centrum Medyczne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

Katarzyna Pałka-Szafraniec

Katarzyna Pałka-Szafraniec
Dodaj opinie
Katarzyna Pałka-Szafraniec
O mnie
W relacji lekarz-pacjent przede wszystkim dbam o bezpieczeństwo oraz szacunek dla dziecka i jego opiekuna. Staram się włączyć aktywnie członków rodziny w proces zdrowienia pacjenta, pamiętając o najważniejszym czynniku poprawiającym rokowanie, czyli o przywiązaniu. W praktyce wykorzystuję elementy Porozumienia bez Przemocy (NVC). Bliskie są mi założenia Rodzicielstwa Bliskości.
Interesuje Cię inny termin wizyty? Sprawdź pozostałych specjalistów - "tutaj" lub skontaktuj się z naszą rejestracją. +48 881 676 666
Doświadczenie zawodowe
Swoją przygodę z psychiatrią dzieci i młodzieży rozpoczęłam w 2014r, będąc absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Łodzi. Swoje doświadczenie zdobywałam w Klinikach Psychiatrii Dzieci i Młodzieży oraz Dorosłych, a także w Dziennym Oddziale Terapeutycznym „Imbryk” w Łodzi. Jednocześnie zostałam certyfikowanym przez PARP diagnostą FASD – spektrum alkoholowego zespołu płodowego pod kierownictwem dr n. hum Teresy Jadczak-Szumiło.

Jako uczestniczka Studium Doktoranckiego prowadzę badania pt. „Zaburzenia snu w FASD”. Odbyłam również szkolenie z podstaw Terapii Poznawczo-Behawioralnej dla dzieci i młodzieży organizowane przez Centrum CBT EDU w Warszawie.
 
Psychiatra dziecięcy Łódź – Katarzyna Pałka-Szafraniec

Moimi szczególnymi zainteresowaniami są zaburzenia neurorozwojowe oraz genetyczne.


Uczestniczę jako słuchaczka oraz wykładowca w konferencjach i warsztatach. Konsultuję dzieci i młodzież w Punkcie FASD Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.
Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych.
Cennik
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy