MediPsyche Centrum Medyczne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

O nas

Kim jesteśmy?
MediPsyche Centrum Medyczne to wyspecjalizowania przychodnia, która świadczy opiekę:
  • lekarską,
  • terapeutyczną,
Oferta skierowana jest zwłaszcza do mieszkańców Łodzi oraz okolic, dla których zdrowie własne i rodziny jest najcenniejsze. Kadrę MediPsyche Centrum Medyczne stanowią specjaliści z doświadczeniem w pracy klinicznej, stale podnoszący swoje kwalifikacje i na co dzień pracujący w renomowanych ośrodkach medycznych.
Specjaliści w MediPsyche Centrum Medyczne
MediPsyche Centrum Medyczne to dostęp do usług medycznych oraz konsultacji kilkunastu specjalistów: Nasze Centrum oferuje również wsparcie, konsultację i terapie prowadzone przez doświadczonego psychologa , psychoterapeutę, osobom szukającym pomocy terapeutycznej, w kryzysie zdrowia psychicznego.
Zdrowe odżywianie i prawidłowa dieta jest ważne dla zdrowia każdego, stąd oferujemy pomoc i wsparcie ze strony dietetyka klinicznego, który pomoże w trudnym procesie odchudzania lub doboru odpowiedniego sposobu odżywania dostosowanego do indywidualnych potrzeb.
 
Oferta badań dodatkowych
MediPsyche Centrum Medyczne to nie tylko dostęp do specjalistów, ale również oferta badań dodatkowych i diagnostycznych. Wykonujemy m.in.:  
  • badania USG serca (ECHO serca),
  • badanie EKG,
  • diagnostykę bezdechu sennego (badanie poligraficzne).
  • diagnostyka psychologiczna
Nasza misja
W MediPsyche Centrum Medyczne stawiamy na holistyczne podejście do Pacjenta i jego problemu. Stale dbamy, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszą medycyną opartą na faktach.

Potrzebujesz konsultacji, wsparcia, diagnostyki? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś.
 
Do zobaczenia w naszym Centrum.
Zespół MediPsyche
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy