MediPsyche Centrum Medyczne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

Karolina Szymczak-Kumoniewska

Karolina Szymczak-Kumoniewska
Dodaj opinie
lek. Karolina Szymczak-Kumoniewska
O mnie
„W neurologii fascynują mnie nowe możliwości i to, że możemy pomagać pacjentom cierpiącym na choroby, które do niedawna były nieleczone”.
Doświadczenie zawodowe
Jestem lekarzem specjalistą neurologii, pracuję w Oddziale Neurologii szpitala im. Jonshera w Łodzi, odbywałam szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Neurologii szpitala im. Kopernika w Łodzi, pracowałam także w tamtejszej poradni neurologicznej gdzie również miałam stały kontakt z pacjentami. Zwłaszcza współpraca z Regionalnym Centrum Leczenia Udarów wiele mnie nauczyła i zapewniła konieczną praktykę. Studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na wydziale lekarskim
 
Neurolog Łódź – Karolina Szymczak-Kumoniewska
Nauka zawsze wydawała mi się ciekawa, a podczas studiów zainteresowałam się neurologią jako dziedziną, która bardzo szybko się rozwija. Ta zmienność i nowe możliwości leczenia chorób, które do niedawna nie były leczone, robi na mnie największe wrażenie. Najważniejszy w mojej pracy jest kontakt z pacjentami i satysfakcja z tego, że mogę im pomóc, to moim zdaniem podstawa pracy lekarza.
Ciągle się szkolę i podnoszę swoje kwalifikacje podczas ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji naukowych z dziedziny neurologii, bo czuję, że zawsze warto się rozwijać.
Cennik
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy