MediPsyche Centrum Medyczne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

Barbara Włodarczyk

Barbara Włodarczyk
Dodaj opinie
dr n.med. Barbara Włodarczyk
O mnie
„Najbardziej w swojej pracy lubię wyzwania, a medycyna ciągle nas zaskakuje. Każdy pacjent jest inny, co stymuluje do myślenia i do ciągłego rozwoju.”
Interesuje Cię inny termin wizyty? Sprawdź pozostałych specjalistów - "tutaj" lub skontaktuj się z naszą rejestracją. +48 881 676 666
Doświadczenie zawodowe
Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz rezydentką w trakcie specjalizacji z Gastroenterologii w Klinice Chorób Przewodu Pokarmowego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi. Wybór medycyny był prosty, nigdy nie wyobrażałam sobie siebie w innej pracy. Na specjalizację również zdecydowałam się dość szybko, bo już od trzeciego roku studiów byłam zaangażowana w pracę naukową w Klinice.
 
Lekarz gastroenterolog - Barbara Włodarczyk
Gastroenterologia to jedna ze specjalizacji, która wykorzystuje umiejętności manualne, dzięki czemu można łączyć leczenie internistyczne i zabiegowe. Ponadto dziedzina ta szybko się rozwija i zmienia. Również dlatego trzeba się cały czas kształcić i poszerzać swoją wiedzę, żeby móc zaoferować swoim pacjentom najlepsze metody diagnostyki i leczenia. Należę do:
  • Polskiego oraz Europejskiego Klubu Trzustkowego,
  • Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego,
  • Polskiego Towarzystwa Profilaktyki Chorób Nowotworowych Przewodu Pokarmowego.

Moja praca badawcza koncentruje się wokół zagadnień cukrzycy, przewlekłego zapalenia trzustki i wczesnej diagnostyki raka trzustki. Jej wyniki prezentuję co roku na licznych konferencjach gastroenterologicznych w kraju i za granicą, takich jak:
  • United European Gastroenterology Week,
  • European Pancreatic Club Meeting,
  • Digestive Disease Week.
Cennik
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy