MediPsyche Centrum Medyczne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

Magdalena Wiśniewska

Magdalena Wiśniewska
Dodaj opinie
lek. Magdalena Wiśniewska
O mnie
„Cenię sobie indywidualne podejście do pacjenta, przez wieloletnią pracę z osobami uzależnionymi nabrałam umiejętności potrzebnych do pomocy chorym chcącym zawalczyć o życie w abstynencji, potrafię ocenić w jakich przypadkach detoksykacja w warunkach ambulatoryjnych ma realne szanse na powodzenie, a kiedy konieczne jest dodatkowe wsparcie poprzez leczenie w warunkach szpitalnych.”
Interesuje Cię inny termin wizyty? Sprawdź pozostałych specjalistów - "tutaj" lub skontaktuj się z naszą rejestracją. +48 881 676 666
Doświadczenie zawodowe

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, od stycznia 2017r pracuje w Szpitalu Psychiatrycznym im. Babińskiego w Łodzi, obecnie na ostatnim roku szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychiatrii. W sesji wiosennej 2021r. zdałam Egzamin Specjalizacyjny z dziedziny psychiatrii. Od kilku lat pełnię świadczenia z zakresu opieki psychiatrycznej dla pacjentów borykających się z problemem uzależnienia oraz ich rodzin w Wojewódzkim Ośrodku Leczenia Uzależnień w Łodzi.

Pracuję nie tylko z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych, leków nasennych, alkoholu, seksu, hazardu, ale także z członkami ich rodzin borykającymi się z zaburzeniami typowymi dla osób współuzależnionych. Z rzetelnością realizuję także świadczenia dla innych pacjentów na terenie Łodzi i nie tylko, co pozwoliło mi na zebranie doświadczenia w pracy w trybie ambulatoryjnym. W trakcie szkolenia rezydenckiego regularnie podnosiłam swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach specjalizacyjnych oraz konferencjach psychiatrycznych.

 
Psychiatra Łódź – Magdalena Wiśniewska

Dotychczas pracowałam z osobami prezentującymi zaburzenia z kręgu:

  • Zaburzeń depresyjno-lękowych
  • Zaburzeń adaptacyjnych
  • Zaburzeń nerwicowych
  • Uzależnień od różnego rodzaju środków psychoaktywnych, leków nasennych i uspokajających uzależnień behawioralnych (pacjenci w każdej grupie wiekowej)
  • Zaburzeń psychotycznych
  • Zaburzeń osobowości

Swobodnie czuję się też w leczeniu dodatkowych zaburzeń współwystępujących w okresie detoksykacji oraz po jej zakończeniu (m.in. bezsenność, chwiejność emocjonalna, zaburzenia lękowe i depresyjne). Podczas doświadczenia zdobywanego w pracy w różnych placówkach ambulatoryjnych oraz pracy na Oddziałach Psychiatrycznych pomagam pacjentom z różnymi zaburzeniami sfery psychicznej, jestem otwarta na każdy typ porady i pomoc w przypadku różnych zaburzeń. Odpowiedzialnie podchodzę do swojej pracy i zawsze staram się wypracować schemat leczenia nie tylko w oparciu o typowe standardy postępowania, ale także zgodnie z preferencjami oraz potrzebami chorych.

Cennik
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy