MediPsyche Centrum Medyczne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

Zuzanna Menes-Siniarska

Zuzanna Menes-Siniarska
Dodaj opinie
Zuzanna Menes-Siniarska
O mnie
„Ludzki umysł i ludzka psychika to wielka niewiadoma i to jest dla mnie najbardziej pasjonujące.”
Interesuje Cię inny termin wizyty? Sprawdź pozostałych specjalistów - "tutaj" lub skontaktuj się z naszą rejestracją. +48 881 676 666
Doświadczenie zawodowe
Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z wynikiem ponad dobrym. Po stażu podyplomowym w Szpitalu im. Pirogowa zaczęłam specjalizację w Szpitalu im. J. Babińskiego w Łodzi, gdzie nadal pracuję i pełnię dyżury.

Od dawna pasjonuję się psychiatrią. Jest to stosunkowo młoda dziedzina, która ciągle się rozwija i daje wiele możliwości. Fascynujący jest fakt, iż ciągle uczymy się nowych rozwiązań by pomagać pacjentom.
To nauka z pogranicza humanizmu, najważniejszy jest w niej człowiek i oparta na wzajemnym zaufaniu relacja między pacjentem a lekarzem.
Psychiatra Łódź – Zuzanna Menes-Siniarska
W MediPsyche Centrum Medyczne w dzielnicy Bałuty w Łodzi, jako lekarz psychiatra, w swojej codziennej pracy staram się podchodzić do pacjenta holistycznie i indywidualnie, tak by móc jak najlepiej dobrać skuteczną terapię.
Ciągle zgłębiam wiedzę na temat psychofarmakologii, co jest dla mnie niezmiernie intrygujące.  Dotrzymując aktualnych standardów leczenia stałe doskonalę swoje umiejętności na konferencjach, szkoleniach i warsztatach naukowych.
  • nastroju,
  • psychotycznymi,
  • snu,
  • lękowymi,
  • zachowania w przebiegu zespołów otępiennych.
Cennik
Opinie
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy