MediPsyche Centrum Medyczne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

Katarzyna Łokieć

Katarzyna Łokieć
Dodaj opinie
dr n. med. Katarzyna Łokieć
O mnie
Jestem dietetykiem klinicznym, członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych.
Doświadczenie zawodowe
Jestem absolwentką dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in.  w Oddziale Gastroenterologicznym USK im WAM w Łodzi oraz Poradniach dietetycznych.

Obecnie pracuję w Oddziałach Diabetologicznych Centralnego Szpitala Klinicznego Centrum Kliniczno-Dydaktycznego w Łodzi. Jestem także nauczycielem akademickim oraz autorką publikacji naukowych w renomowanych czasopismach medycznych.
 
Dietetyk Łódź – Katarzyna Łokieć
Regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych i warsztatach, również jako prelegent. Dbam o stałe podnoszenie swojej wiedzy i umiejętności.

Jako dietetyk w Łodzi w MediPsyche Centrum Medyczne, pracując z pacjentem, stosuję wyłącznie spersonalizowane podejście, łącząc doradztwo oparte na rzetelnych doniesieniach naukowych i zaleceniach towarzystw naukowych ze skuteczną edukacją.

Moje zainteresowania zawodowe dotyczą przede wszystkim leczenia dietetycznego w chorobach dietozależnych, układowych oraz wspomagania żywieniowego kobiet w okresie menopauzy.
Cennik
Opinie
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy