MediPsyche Centrum Medyczne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

Adrianna Kowalska

Adrianna Kowalska
Dodaj opinie
lek. Adrianna Kowalska
O mnie
Lekarz rezydent psychiatrii dzieci i młodzieży. Praca z dziećmi i ich rodzinami to moja ogromna pasja. Lecząc dziecko skupiam się również na jego sytuacji rodzinnej. Kieruję się zasadą holistycznego i zindywidualizowanego podejścia do moich młodych pacjentów.
Interesuje Cię inny termin wizyty? Sprawdź pozostałych specjalistów - "tutaj" lub skontaktuj się z naszą rejestracją. +48 881 676 666
Doświadczenie zawodowe

Ukończyłam studia medyczne na wydziale wojskowo- lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2019 r. Z wynikiem ponad dobrym. Po stażu podyplomowym w Szpitalu MSWiA od 2020 r. odbywam rezydenturę z psychiatrii dzieci i młodzieży w Szpitalu im. J. Babińskiego przy ulicy Aleksandrowskiej w Łodzi. Swoje pierwsze miesiące specjalizacji miałam możliwość spędzić w Oddziale Dziecięcym, gdzie pracowałam z dziećmi od 5 rż. Obecnie pracuję w Oddziale Młodzieżowym.
 

Psychiatra Dziecięcy Łódź – Adrianna Kowalska
Niezmiernie cenię sobie wiedzę i doświadczenie specjalistów, z których pomocy i uwag staram się korzystać w budowaniu swojego doświadczenia. Niesutannie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w licznych webinarach, czytając prasę, literaturę fachową oraz badania naukowe. Pracuję również w Poradniach Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży na terenie Łodzi i okolic oraz odbywam dyżury w szpitalu psychiatrycznym. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i nastolatkami, zmagającymi się z wszelkimi chorobami psychiatrycznymi wieku rozwojowego. Po zakończeniu szkolenia specjalizacyjnego zamierzam również rozpocząć szkolenie w dziedzinie psychiatrii dorosłych.

Moim szczególnym zainteresowaniem jest:
  • leczenie zaburzeń aktywności i uwagi,
  • leczenie zaburzeń afektywnych,
  • leczenie zaburzeń lękowych,
  • pomoc pacjentom z tendencjami do zachowań autoagresywnych.
Biegle znam język angielski, zaś język rosyjski i hiszpański- w stopniu podstawowym.
Cennik
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy