MediPsyche Centrum Medyczne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

Filip Pawliczak

Filip Pawliczak
Dodaj opinie
lek. Filip Pawliczak
O mnie
„Już w trakcie studiów wiedziałem, że pasjonuje mnie kardiologia i układ krążenia, wybrałem jednak internę, by mieć szersze spojrzenie na pacjenta."
Doświadczenie zawodowe
Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych. Na co dzień pracuję w Klinice Kardiologii i Wad Wrodzonych Dorosłych Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
Równocześnie jestem uczestnikiem stacjonarnych studiów doktoranckich, w chwili obecnej w Zakładzie Nadciśnienia Tętniczego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wcześniej w Zakładzie Szybkiej Diagnostyki Kardiologicznej Katedry i Kliniki Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, studia ukończyłem z wynikiem ponad dobrym.

W pracy naukowej zajmuję się poszukiwaniem markerów rokowniczych u dorosłych z wrodzonymi wadami serca a także relacjami między nabytymi a wrodzonymi patologiami układu sercowo-naczyniowego.

Jestem autorem lub współautorem prac naukowych jak i wystąpień zjazdowych na konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Regularnie podnoszę swoje kompetencje i wiedzę poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.
 
Lekarz internista Łódź – Filip Pawliczak
Specjalizuję się w chorobach wewnętrznych, ale szczególnie profiluję się w kierunku kardiologii i chorób układu krążenia.

W MediPsyche Centrum Medyczne w Łodzi oferuję pacjentom pomoc w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia m.in. w:
  • chorobie niedokrwiennej serca,
  • niewydolności krążenia,
  • zaburzeniach rytmu, automatyzmu i przewodzenia,
  • wadach zastawkowych i wrodzonych serca u dorosłych,
 
Służę także wsparciem w kontroli modyfikowalnych czynników ryzyka chorób sercowo-naczyniowych tj. normalizacji ciśnienia tętniczego krwi, redukcji poziomu cholesterolu i glukozy we krwi, zaprzestaniu palenia tytoniu, indywidualnym dostosowaniu aktywności fizycznej.
Cennik
Opinie
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy