MediPsyche Centrum Medyczne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

Monika Wilczek-Rabenda

Monika Wilczek-Rabenda
Dodaj opinie
lek. Monika Wilczek-Rabenda
O mnie
Niezwykle ważne jest dla mnie wielopoziomowe spojrzenie na problem z którym pacjent się do mnie zgłasza, zawsze staram się dobrać terapię do potrzeb i możliwości chorego, dużą wartość w swojej pracy kładę na psychoedukacje. Psychiatrie kocham za to, że jest tak indywidualna i niepowtarzalna.
Interesuje Cię inny termin wizyty? Sprawdź pozostałych specjalistów - "tutaj" lub skontaktuj się z naszą rejestracją. +48 881 676 666
Doświadczenie zawodowe

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Aktualnie jestem na 5 roku szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychiatrii w szpitalu im dr J. Babińskiego w Łodzi. W sesji wiosennej 2022 roku zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i ukończenie aktualnego stażu dzieli mnie od uzyskania dyplomu specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Cały okres specjalizacyjny był dla mnie bardzo intensywny, wzbogacałam swoją wiedzę i doświadczenie pracując w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, detoksykacyjnym, terapii uzależnień, psychogeriatrycznym oraz psychiatrii sądowej . Pracuje w ambulatorium od 2018 roku w formie stacjonarnej jak i wchodziłam w skład zespołu leczenia środowiskowego. Regularnie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i spotkaniach naukowych.

Psychiatra Łódź – Monika Wilczek-Rabenda
Jako psychiatra oferuję pomoc w diagnostyce i leczeniu:
  • Zaburzeń nastroju,
  • Zaburzeń lękowych (fobie, napady lęku panicznego, wolnopłynącego , zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, PTSD),
  • Zaburzeń snu,
  • Zespołów otępiennych i zaburzeń z tym związanych,
  • Zaburzeń psychotycznych
Cennik
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy